מי אנחנו

 

ברוכים הבאים למקום שמבטיח לכם פתרונות אמיתיים!

 

חברת שון השכרת ציוד בע"מ הינה חברה הפועלת מזה כעשור שנים ומתמחה במתן פתרונות להפקת אירועים ותוצאות מדהימות עבור קהל לקוחותיה, מי מאיתנו שרוצה להפיק אירוע עבורו או עבור החברה בה אנו עובדים ולהגיע לתוצאה מושלמת ולגרוף אין ספור מחמאות, לגעת בלב האורחים וזכרונם של המשתתפים ולהשאיר חותם חיובי בהתרשומתם מהאירוע שיצרת, בשביל זה אנחנו כאן.

 

חברת שון אירועים הינה חברה פורצת דרך בתחום השכרת ציוד לאירועים וזאת הודות להון האנושי שלה המורכב מאנשי חברות הפקות, וניהול חזותי המובילים בישראל, המעצבים שלנו הינם פורצי דרך ביצירתיות ובחדשנות בהתאם לטרנד העיצוב העכשווי בתחום האירועים הפרטים.

 

חברת שון אירועים המתמחה בהשכרת ציוד בעלי תו תקן בטיחותי המחמיר ביותר לנוחיות והבטחון של הלקוח, לחברה מגוון לקוחות בתחומים שונים ובסדרי גודל שונים, אצלנו אין הבדל בין לקוח קטן או גדול, אצלנו תמצאו פתרון לכל סוג אירוע באשר הוא, אנחנו מייעצים ובונים את החבילה המתאימה ביותר לכל לקוח, לחברת שון אירועים קיימת ייחודיות פורצת דרך בתחום העיצוב החזותי המאפשרת לנו לא להתפשר ברמת העיצוב המוצרים שלנו הניתנים להשכרה ובד בבד להאדיר את האירוע שלך כבלתי נשכח וכן מאפשרת ללקוח ראש שקט ושלווה ע"מ לגרום לו לנוע בנוחות במהלך כל האירוע.

 

המומחיות שלנו לקחת אירוע מתחילתו ועד סופו, להרכיב סט מוצרים מרהיב ויפה שמתאים לסוג האירוע אותו מתבקש בהתאם לקהל היעד ואופן האירוע או השמחה, אנו נדאג לשלב עבור הלקוח את חבילת המוצרים הדרושה עבור האירוע תוך כדי קפדנות לפרטים הקטנים ביותר ולבנייה של אירוע מנצח ומושלם, כאשר מעל הכל ניצבת לנגד עינינו המטרה להביא את הלקוח לשביעות רצון ולתוצאה הטובה ביותר.

 

חשוב לזכור שישנם בשוק עיצוב האירועים לא מעט אפשרויות "זולות" להשכרת ציוד לאירועים, אך השאלה היא מה התוצאה המתקבלת מכך, אירוע אישי הוא בעצם המפגש שלך עם האורחים שלך, כאשר הרושם שיקבל האורח ברגע הראשוני, יכריע עבורו את כל הערב או מהלך האירוע, במרבית המקרים אם הלקוח ייהנה, הוא יזכור את האירוע שלך כל פעם שייתקל בך.

 

המומחיות שלנו לקחת אירוע משלב "אפס" ולהעביר אותו הליך נכון תוך קביעת המוצרים הנזקקים לשם האירוע, במהלכו נרכיב את ונמתג את האירוע, ונדאג לוודאות שלא שכחנו כלום בפורמט הנכון להצלחת האירוע.

 

אצלנו אין מקום לטעויות, שון פתרונות ציוד לאירועים כשמה כן היא - הטובה ביותר בתחום. אנחנו ניקח אתכם יד ביד וביחד נגשים את החלום שיוביל להצלחה של האירוע שלך.
הצלחה שלכם = הצלחה שלנו

 

הצטרפו להצלחה שלנו ושל מאות לקוחותינו ותראו את הפתרונות שאנו יודעים לספק.

 

 

 

 

loading