במה לאירועים – מי צריך אותה ואיך מתכננים אותה?
במות לאירועים חברתיים

במה לאירועים – מי צריך אותה ואיך מתכננים אותה?

קשה לדבר על אירוע שבו לא נוכחת במה. תפקידה של הבמה הוא להפנות את תשומת הלב של הקהל אל מוקד מרכזי. מאחר והבמה גבוהה, כל קהל הצופים יכול ליהנות מהמתרחש עליה. אירועים נבחרים בהם צריכים במה כוללים אירועים עסקיים כדוגמת אירועי קד"מ, מופעים של אמנים מובילים, אירועים שנתיים המופקים בערים הגדולות, כנסים ותערוכות, טקסי חלוקת תעודת, אירועים ממשלתיים, ימי העצמאות וכן הלאה. מאחר והבמות מותאמות אישית אל האירוע הנחגג, הן מתאימות לכל אירוע ובכל גודל.

כשאתם מוזמנים לאירוע, סביר מאד להניח שבין כל האורחים, האלמנטים ושלל הפתרונות, גם תראו במה. מה קורה בעת שאתם אלו שמארגנים ומארחים את האירוע? "שון אירועים" מצטרפים אליכם וסוללים את הדרך שלכם להצלחה עם שירות השכרת במות! החברה שלנו משכירה במות בגדלים שונים ועיצובים שונים, כאשר כל במה מתוכננת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח והאירוע. אנו שמחים לשרת את קהל הלקוחות הפרטי והעסקי כאחד.

במות ואירועים – מתי הבמות נדרשות?

במות לאירועים
במות לאירועים

איך מתכננים את הבמה המוצלחת ביותר לאירוע שלכם?

חברת "שון אירועים" לא מציעה במות בגדלים קבועים, אלא שכל במה מתוכננת על פי מפרט מדוייק. לכל אירוע ישנם צרכים שונים, וכל אירוע מאופיין גם בפרמטרים שונים. בשיחת ההיכרות שלנו אל מול הלקוח, נבקש לדעת כמה פרטים על מנת שנוכל לתכנן את הבמה המדוייקת והמנצחת לאירוע:

-כמה אנשים עתידים להיות על הבמה בו זמנית?

-מהו גודל האירוע (כמה אנשים עתידים להתארח בו?)

-האם הבמה משתלבת בחלל פנימי או חיצוני?

-מה המרחק הרצוי בין הבמה ובין שורת המושבים הראשונה?

-האם המופע הינו מופע בידור גדול או אירוע רשמי?

אנו מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים, כאשר המטרה היא להבטיח כי הבמה תהיה מוכנה לאירוע על פי הזמנים שנקבעו מולכם מבעוד מועד.

בטיחות: שם המשחק עם במות לאירועים

אנו שמים את הדגש על שירות אדיב וזמין, מקצועיות חסרת פשרות ובטיחות העומדת בתקנים הנדרשים. הבמה היא מרכז האירוע שלכם, ולעתים היא צריכה גם לשאת משקלים כבדים של ציוד ושל מספר אנשים רב עליה. אנו מתחייבים לתכנן את הבמה בצורה כזו שתהיה בטוחה ועמידה – גם לאלו העומדים עליה וגם לכל הקהל שמסביב. השירות שלנו כולל את בניית הבמה ופירוקה בסוף האירוע.

מאחר ואנו שמים את הדגש על הבטיחות, במקרים הנדרשים נמליץ בשלב התכנון גם על מעקה לבמה, כמו גם על מדרגות שיאפשרו גישה קלה לכל מי שעתיד לעלות ולרדת ממנה.

רוצה לקבל יותר פרטים ? הנציגים שלנו ממתינים לך..

שלח פרטים

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן