עלינו - כוכב אירועים

מי אנחנו

קצת עלינו...

שן ארועים הינה חברת השכרת ציוד לאירועים מהותיקות בתחום. כחברה הפועלת כבר יותר מ-20 שנה בתחום, אנחנו יודעים להתאים את הציוד שלנו לכל אירוע, בכל גודל ובכל סגנון, על מנת למקסם את החוויות של לקוחותינו.

שון ארועים היא חברה משפחתית שהוקמה  ע"י ניסים שמחי וכיום מנוהלת על ידי אליעד תייר שהינו גם הבעלים .

פעילותנו מתמקדת בהשכרת כל הציוד שאירוע צריך: כלים לאירועים (כולל כלי אוכל והגשה), שולחנות לאירועים, והשכרת ציוד מיוחד, דוגמת ריהוט אלטרנטיבי , דוכני מזון ומכונות מזון .

למעבר לקטלוג ציוד מקצועי לאירועים

שירות מקצועי, אדיב ומהיר 

אנחנו דוגלים במתן השירות הטוב ביותר שיש, ולכן הציוד שלנו הוא החדיש והאיכותי ביותר, ומגיע במגוון סגנונות רחב. הציוד המצוין שאנחנו משכירים משדרג כל אירוע שהוא, החל מחתונות, בריתות, בר ובת מצווה, ועד אירועי חברה או כל אירוע אחר.
הניסיון הנרחב של צוות החברה בתחום השכרת הציוד לאירועים מאפשר לנו להישאר עם היד על הדופק בכל הקשור לסגנונות ולאופנות החדשות, ולחדש את מלאי הציוד באופן שוטף ולפי הצורך.

מי הם הלקוחותנו...

אנחנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות: אנשים פרטיים, חברות, ארגונים, מוסדות, בתי ספר, מושבים, קיבוצים ועיריות, חברות להפקת אירועים, ועדי עובדים, חברות קייטרינג, חברות תיירות ועוד.

כל אירוע חשוב!

סוד ההצלחה שלנו הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו בשון ארועים מתייחסים לכל אירוע של לקוח כאילו היה אירוע פרטי שלנו. אנחנו יודעים שלקוחות מרוצים הם אנשי השיווק הטובים ביותר, ואם אתם מרוצים מחלקנו באירוע שלכם, גם אנחנו מרוצים.

כתובת דוא"ל: seanoffice1@gmail.com או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

0584424248
09-8997817