קצת עלינו

רון-שון ארועים הינה חברה להשכרת ציוד לאירועים מהותיקות בתחום. כחברה הפועלת כבר יותר מ-20 שנה בתחום, אנו יודעים להתאים את הציוד שלנו לכל אירוע, בכל גודל ובכל סגנון, על מנת למקסם את החוויות של לקוחותינו.

רון-שון ארועים הינה חברה  להשכרת ציוד בבעלות משותפת של אליעד תייר (בעלים של שון אירועים) ורונן יעקובי (בעלים של רון טון)

ומכאן השם החדש רון-שון אירועים בע"מ.

הפעילות המשותפת בהשכרת ציוד מאפשרת מענה במגוון רחב של ציוד.

החל מכלים לאירוח, שולחנות, כיסאות, מפות,פינות ישיבה אלטרנטיביות, אוהלים,מחסומים, שירותים ניידים מפוארים,

דוכני מזון, מכונות מזון, ארונות חימום מקררים, מצננים, פטריות חימום וכל מה שצריך להפקת אירוע ברמה הגבוהה ביותר.

שירות מקצועי, אדיב ומהיר משני סניפי השכרת הציוד:

סניף בת"א שתולים – 03-5742424

סניף בקדימה משמר הירדן  5- 09-8997817

ניתן להגיע ולהתרשם בתיאום מראש.

אנו דוגלים במתן השירות הטוב ביותר שיש, ולכן הציוד שלנו הוא החדיש והאיכותי ביותר, ומגיע במגוון סגנונות רחב. הציוד שאנו משכירים משדרג כל אירוע,החל מחתונות, בריתות, בר ובת מצווה, ועד אירועי חברה או כל אירוע אחר.
הניסיון הנרחב בתחום השכרת ציוד מאפשר לנו להישאר עם היד על הדופק בכל הקשור לסגנונות ולאופנות החדשות, ולחדש את מלאי הציוד באופן שוטף ולפי הצורך.

מי הם לקוחותינו:

אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות: אנשים פרטיים, חברות, ארגונים, מוסדות, בתי ספר, מושבים, קיבוצים ועיריות, חברות להפקת אירועים, ועדי עובדים, חברות קייטרינג, חברות תיירות ועוד.

כל אירוע חשוב לנו…

סוד ההצלחה שלנו הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר שיש בתחום השכרת ציוד. אנחנו ברון-שון ארועים מתייחסים לכל אירוע של לקוח כאילו היה אירוע פרטי שלנו. אנחנו יודעים שלקוחות מרוצים הם אנשי השיווק הטובים ביותר, ואם אתם מרוצים מחלקנו באירוע שלכם, גם אנחנו מרוצים.